مقاله ها

تزیینات مخصوص جشن روز مادر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مادر تنها یک کلمه نیست بلکه اسم مادر یادآور صفات خاص مهربانی، دلسوزی، فداکاری، زیبایی و عشق است. روز مادر بهترین فرصت برای قدردانی از زحمات مادر و جبران گوشه کوچکی از آن است. در این روز ممکن است بخواهید با کارهای مختلف مادرتان را خوشحال و سورپرایز کنید. بعنوان مثال: برای او هدیه و گل بخرید، غذای مورد علاقه اش را بپزید، در انجام کارها کمکش کنید و ...

یکی از کارهایی که در این روز می توانید انجام دهید تزیینات خانه است به گونه ای که یک جشن کوچک درکنار خانواده بگیرید و لحظات خوشی را برای مادرتان فراهم کنید. همه ی مادرها بودن درکنار جمع خانواده را به هرچیزی ترجیح می دهند، پس در این روز تلاش کنید که همگی دور هم جمع شوید و محیط خانه را نیز صمیمانه کنید، محیط خانه را نیز تزیین کنید . در ادامه روش های مختلف تزیین در روز مادر را عنوان می کنیم:

 

 

 


در این روز می توانید میز های صبحانه، ناهار و شام را مطابق سلیقه ی مادر خود تزیین کنید. از انواع گل های زیبا استفاده کنید، میز را شیک و رمانتیک بچینید، از بهترین سرویس چینی که دارید استفاده کنید، سعی کنید بیشتر رنگ های شاد را بکار ببرید. جمله ای زیبا روی کاغذ بنویسید و برای قدردانی از زحماتش کنار بشقاب غذایش قرار دهید. لیوان ها و قاشق بشقاب را هم تزیین کنید.

 

 

 
تشریفات سناتور کلیه ی خدمات مربوط به مراسم عروسی از جمله گل آرایی منحصر به فرد را به بهترین حالت و مبنی بر سلیقه ی شما برعهده می گیرد. کافی است با ما تماس بگیرید و با مشاوران ما مشورت کنید : 09133130888 - 03136670176 - 09139999903


از دیگر کارهایی که می توانید انجام دهید این است که دکوراسیون خانه را مطابق سلیقه مادرتون تغییر دهید، عکس های زیبایی از مادرتان را ظاهر کنید و در قسمت های مختلف خانه قرار دهید. شمع آرایی کنید.


می توانید در این روز تعدادی از افرادی که مادرتان را خوشحال می کند به خانه یتان دعوت کنید و اینجوری یک جشن ساده و صمیمانه برگزار کنید. میز پذیرایی و میز غذا را با انواع زیبایی از گل ها با رنگ های شاد مثل صورتی، سفید و قرمز تزیین کنید. حتما از دستمال سفره هایی با طرح های شیک استفاده کنید. نکته ای که باید مدنظر قرار دهید این است که رنگ هایی که انتخاب می کنید محدود باشند که رنگین کمان بوجود نیاید. یادتان نرود که متناسب با رنگی که برای تزیین انتخاب کرده اید هدیه مادرتان را هم تزیین کنید. از کارت پستال هایی که خودتان با عکس مادرتان و یا عکس دسته جمعی اعضای خانواده درست کرده اید برای تبریک این روز قشنگ به مادرتان استفاده کنید و البته فراموش نکنید در کنار مهمان هایتان حتما عکس های دسته جمعی تهیه کنید.


برای پذیرایی از مهمان ها می توانید از چند روز قبل کیک، کاپ کیک های مختلف و یا انواع فینگرفودها را سفارش دهید و یا خودتان آنها را درست کنید.

 

 

تشریفات سناتور کلیه ی خدمات مربوط به مراسم عروسی از جمله گل آرایی منحصر به فرد را به بهترین حالت و مبنی بر سلیقه ی شما برعهده می گیرد. کافی است با ما تماس بگیرید و با مشاوران ما مشورت کنید : 09133130888 - 03136670176 - 09139999903