مقاله ها

ایده های جذاب تزئین ماشین عروس

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در مراسم عروسی همه چیز از قبل برای عشق و شادی و جشن برنامه ریزی و تعیین شده است. عروس، داماد، خانواده و دوستان آن ها هفته ها و گاهی اوقات ماه ها برنامه ریزی میکنند تا در روز جشن، بهترین و زیباترین باشند. تزئین ماشین عروس یکی از وسایل ضروری جشن عروسی محسوب می شود. بنابراین باید ماشین عروس، تزئین زیبا و خیره کننده ای داشته باشد. در این مقاله ما به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین ایده های روز دنیا را برای تزئین ماشین عروسیتان انتخاب کنید. در قسمت زیر تعدادی از ماشین های عروس پر طرفدار روز را مشاهده می کنید.

 


اگر خودتان ماشین دارید، اولین پیشنهاد این است که از ماشین خودتان برای ماشین عروسی استفاده کنید. این کار چندین حسن دارد. اول اینکه در هزینه ها صرفه جویی می کنید. دوم اینکه هر وقت سوار آن ماشین شوید، خاطره روز عروسی براتان زنده می شود و لذت می برید.


اگر خودتان ماشین ندارید و نمی خواهید هزینه زیادی برای آن بپردازید، می توانید ماشین بستگان و دوستان را قرض بگیرید. اما اگر ترجیح می دهید، ماشین کرایه کنید، داستان تازه شروع می شود. امروزه میتوان ماشین های مدرن و همچنین قدیمی و یا عتیقه و اسپرت یا کلاسیک با راننده و حتی بدون راننده اجاره کرد و برخی موسسات اتومبیل ها را به صورت ساعتی و یا حتی روزانه کرایه می دهند.


درصورتی که دوست دارید ماشین عروس را به صورت ساعتی کرایه کنید چند ساعت بیشتر در نظر بگیرید و به فکر بدقولی مهمان ها و عکاسان و آرایشگر و ترافیک راه نیز باشید.


اگر به فکر گرفتن ماشین عتیقه هستید حتما از سالم بودن ماشین مطمئن باشید یا از راننده استفاده کنید که مطمئن تر باشید تا بتواند اگر مشکلی برای ماشین بوجود آمد شما را کمک کند.


اگر لباس عروس شما حجم زیادی دارد و خیلی پف دار یا پرچین است، در این موارد لازم است از ماشینی استفاده شود که جای کافی داشته باشد تا از چروک شدن لباس شما جلوگیری شود.


برای زیبا شدن ماشین عروس از گل های بزرگ که زیبا و جلوه زیادی دارند استفاده کنید.


درصورتی که در فصل تابستان ازدواج می کنید، زحمت گل زدن به ماشین را به خودتان ندهید و بیهوده برای آن هزینه نکنید! زیرا گل ها در درجه دمای فصل تابستان در مدت نیم ساعت پلاسیده می شوند و گل های پلاسیده و پژمرده اصلا ظاهر زیبایی ندارند . به جای آن می توانید با روبان و یا تور ماشین تان را تزئین کنید. فقط کافی است کمی ابتکار به خرج دهید.


معمولا بهترین رنگ برای ماشین عروس سفید است. زیرا رنگ سفید سمبل عروس است .

تشریفات سناتور کلیه ی خدمات مربوط به مراسم عروسی شما را به بهترین حالت و مبنی بر سلیقه ی شما برعهده می گیرد. فقط کافی است با ما تماس بگیرید و با مشاوران ما مشورت کنید : 09133130888 - 03136670176 - 09139999903

 


اگر در فصل زمستان ازدواج می کنید می توانید یک هفته تا سه روز قبل از عروسی با استفاده از سایت های هواشناسی و …. از وضعیت آب و هوایی روز عروسی مطلع شوید. در صورتی که در روز عروسی هوا برفی و بارانی است، بهتر است زیاد خودتان را اذیت نکنید.


  نگام سفارش گل برای ماشین عروس توجه داشته باشید که برای جلوه ی بیش تر، رنگ ماشین و رنگ گل ها بهتر است با هم متضاد باشند . مثلا اگر رنگ ماشین سفید است ، گل سفید روی آن نزنید. بلکه با انواع گل های رنگی جلوه ی بیش تری خواهند داشت .اگر ماشین تان دودی است بهتر است از گل هایی با رنگ های ملایم و روشن مثل صورتی یا سفید استفاده کنید. اگر ماشین عروس شما نقره ای است ، گل هایی با رنگ زرشکی ، قرمز و … جلوه ی بهتری به آن می دهد. هم چنین اگر ماشین عروسی مشکی است به هیچ وجه با رنگ سفید یکدست آن را گل نزنید زیرا شبیه به ماشین های مراسم تدفین می شود .

 

تشریفات سناتور، کلیه خدمات مربوط به تزئینات ماشین عروس و گل آرایی مجلس عروسی شما را انجام خواهد داد.در بهترین روز زندگی شما کنارتان هستیم. با ما تماس بگیرید : 09133130888 - 03136670176 - 09139999903